חטיבת Legacy - מתן שירותי תחזוקה ופיתוח למערכות Legacy

Delphi

Magic

Cobol

AS 400

לפרדסיה ניסיון עשיר בשירותי פיתוח תוכנה בשפת Delphi מזה כעשור.  בין שירותינו:

  1. תחזוקת מערכות מגרסאות 3, ועד לדלפי בגרסא החדישה ביותר
  2. שידרוג מערכות לגרסאות מתקדמות, כולל מעבר ל-Unicode
  3. שידרוג בסיסי נתונים ל SQL SERVER
  4. שילוב יכולות WEB מתקדמות ואפליקציות סלולריות למערכות דלפי ותיקות

פרדסיה פרויקטים בע"מ הינה החברה המובילה בישראל במתן שירותי פיתוח בשפת דלפי, עם שנים של ניסיון וידע בפיתוח, תחזוקה, שדרוגים, הסבות ומתן פתרונות ווב וסלולר המתממשקות עם המערכות הקיימת.

Magic

מגי'ק אמנם חברה ותיקה, אולם מבחינה טכנולוגית עומדת בקנה אחד עם הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות כיום בשוק. פרדסיה מאמינה מאוד בטכנולוגיות של מגי'ק ישראל, ומציעה סל של פתרונות ושירותים רחבים בתחום.

בשיתוף עם מג'יק ישראל, פרדסיה רואה לה למטרה לספק את צרכיו הגדלים של שוק המג'יק בישראל ע"י הכשרת כח אדם צעיר, דינאמי ואיכותי. בוגרי מסלולי ההכשרה שלנו מושמים במיטב החברות בשוק הישראלי. לקוחותינו נהנים מהכשרות מקצועיות מתמשכות, ושירות איכותי ואדיב הנותן מענה הולם לצרכיהם המשתנים.  

במידה ויש לכם צורך במפתח\ת מג'יק, צרו עימנו קשר עכשיו, ונשמח להתאים עבורכם את המועמדים\ות המושלמים\ות.

Cobol


אנשי COBOL איכותיים לא פשוט למצוא כיום.  לפרדסיה מאגר איכותי וזמין של אנשי Cobol מנוסים הזמינים מיידית ככח עזר לצוותים קיימים הזקוקים לסיוע מקצועי.

פרדסיה פרויקטים בע"מ היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי פיתוח בשפות ותיקות, עם שנים של ניסיון וידע בפיתוח, תחזוקה, שדרוגים, הסבות ומתן פתרונות ווב וסלולר המתממשקות עם המערכות הקיימת.

במידה ויש לכם צורך במפתח\ת קובול איכותי\ית, צרו עימנו קשר עכשיו, ונשמח להתאים עבורכם את המועמדים\ות המושלמים\ות.

AS 400

עבודה עם טכנולוגיות ותיקות מציבה אתגרים לא שגרתיים כגון בעיות תאימות, מחסור באנשי מקצוע מיומנים, עבודה בסביבות פיתוח ללא תמיכה וכו'.

פרדסיה פרויקטים בע"מ היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי פיתוח בשפות ותיקות, עם שנים של ניסיון וידע בפיתוח, תחזוקה, שדרוגים, הסבות ומתן פתרונות ווב וסלולר המתממשקות עם המערכות הקיימת.

אנחנו מחזיקים הון אנושי איכותי ויש לנו את הידע, היכולת והכלים להתמודד עם האתגרים הטכנולוגיים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום, השאירו לנו פרטים
או חייגו כעת: 02-6561900