שירותי פיתוח והכשרות מפתחים ל-Magic

מגי'ק אמנם חברה ותיקה, אולם מבחינה טכנולוגית עומדת בקנה אחד עם הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות כיום בשוק. פרדסיה מאמינה מאוד בטכנולוגיות של מגי'ק ישראל, ומציעה סל של פתרונות ושירותים רחבים בתחום.

בשיתוף עם מג'יק ישראל, פרדסיה רואה לה למטרה לספק את צרכיו הגדלים של שוק המג'יק בישראל ע"י הכשרת כח אדם צעיר, דינאמי ואיכותי. בוגרי מסלולי ההכשרה שלנו מושמים במיטב החברות בשוק הישראלי. לקוחותינו נהנים מהכשרות מקצועיות מתמשכות, ושירות איכותי ואדיב הנותן מענה הולם לצרכיהם המשתנים.  

במידה ויש לכם צורך במפתח\ת מג'יק, צרו עימנו קשר עכשיו, ונשמח להתאים עבורכם את המועמדים\ות המושלמים\ות.

מג’יק הינה שפת פיתוח ללא קוד שפותחה בישראל וכיום משמשת אלפי ארגונים ברחבי העולם ומאפשרת לפתח אפליקציות עסקיות למובייל בפשטות ובמהירות. מג’יק מאפשרת לכתוב אתרים עסקיים דינאמיים מבוססי Database עם מנגנוני אבטחה ויכולות מתקדמות.

מג’יק היום מבוסס עלMicrosoft .Net Framework   ומתממשק באופן מושלם למערכת ההפעלה ותוכנות אחרות.

יישומים הממוקדים בעסקים

הטכנולוגיה החכמה של מג'יק מאפשרת לארגונים להתאים את נכסי ה- IT לטכנולוגיות ולדרישות העסקיות המשתנות ללא הרף.

הטכנולוגיה של מג'יק מאפשרת לארגונים לשמר את החוקים והלוגיקה העסקית על פני שנים רבות מבלי הצורך לשכתב את המערכות מחדש. המפתחים של מג'יק מתמקדים בלוגיקה ובתועלות העסקיות, ואינם נדרשים להתערב באופן בו הטכנולוגיה פועלת מאחורי הקלעים.  

Standard Magic xpi 45 Diagram_Transparent

ארכיטקטורה המאפשרת התאמה לגודל

ארכיטקטורת ה- n–tier של מג'יק מאפשרת התאמה מובנית לגודל. תכונה זו מאפשרת לפתח ולהריץ את אותה אפליקציה עבור משתמש בודד ועד אלפי משתמשים וכל זאת מבלי לשנות דבר באפליקציה. הארכיטקטורה מבוססת על רכיבי תיווך מסרים המספקת טיפול במסרים וניהול תורים, יתירות ויתירות כשל, איזון עומסים אוטומטי בין ריבוי שרתים וריבוי מכונות.

מורכבות מפושטת

פיתוח תוכנה ואינטגרציית תוכנה עשויים להביא למורכבות טכנולוגית גבוהה. חברות עומדות בפני אתגרים משמעותיים בין אם בפיתוח פרויקט תוכנה חדש או בפרויקט מודרניזציה של מערכות מחשוב ישנות. בפרויקטים אלו צריך לטפל במגוון אתגרים, החל בקישוריות למערכות הליבה, דרך סוגיות מורכבות בלוגיקה העסקית, טופולוגיות רשת מומלצות ועד פריסת המערכות על מגוון סביבות ריצה כדוגמת דסקטופ ומובייל.

הדרך הטובה ביותר לפשט את המורכבות הזו היא להשתמש בפונקציונליות ובקטעי קוד מוכנים מראש. ביישומים עסקיים המבוססים על נתונים, חלק גדול מהפונקציונליות הנדרשת קבועה מראש, לכן ניתן להציע רכיבים אלו כחלק מסביבת הריצה של האפליקציה.

הפלטפורמות שמציעה מג'יק מיישמות סביבת פריסה טבעית (Native) המותאמת למגוון שרתים ומערכות הפעלה בצד הלקוח. סביבות ריצה אלו הן למעשה אוסף משולב של מודלים הניתנים לשימוש חוזר, ומספקים את כל הצרכים של היישומים העסקיים. המפתחים אינם נדרשים לכתוב קוד כפי שנהוג בשפות פיתוח "נמוכות". אופן הפיתוח בטכנולוגיות מג'יק מבוסס על עיצוב והטמעת הפונקציות המוגדרות מראש. 

טכנולוגיה המותאמת לדרישות עתידיות

פרויקטים המבוססים מטה-דטה ניתנים בקלות לשינוי ממצב פריסה אחד לאחר, כדוגמת התקנה מקומית מסוג שרת/לקוח, רשת האינטרנטHTML5) ), יישומי אינטרנט עשירים RIA) ) ומוצרי תוכנה-כשירות בענן(SaaS) .

בדומה לכך, המנוע של מג'יק, המבוסס מטה-דטה, מסייע בהגירה מהירה, חלקה ויעילה מדור אחד של טכנולוגיה לדור הבא, כולל שדרוג לגרסאות המעודכנות ביותר של הפלטפורמות העתידיות. 

פרויקטים רבים שיושמו בפלטפורמה של מג'יק לאורך 30 השנים האחרונות, עברו הגירה מוצלחת לטכנולוגיות מעודכנות יותר. בכך הם מציגים בבירור את התועלות של גישת המטה-דטה בה נוקטת מג'יק תעשיות תוכנה, ואת היכולת שלה לשמור על השקעות IT קודמות. 

תמיכה במספר מערכות הפעלה

אחד מיתרונות המפתח בגישת המטה-דטה של מג'יק היא היכולת לתמוך במספר רב של מערכות הפעלה. את רכיב צד השרת ניתן לפרוס במגוון מערכות הפעלה ושרתים, כדוגמת חלונות של מיקרוסופט, סולריס, AIX יוניקס, לינוקס ו-isystem של IBM. באופן דומה, את רכיב צד הלקוח ניתן לפרוס בחלונות של מיקרוסופט, ב-iOS של אפל (אייפון ואייפד), באנדרואיד של גוגל, בבלקברי של RIMM, בחלונות מובייל של מיקרוסופט וכן בכל פלטפורמה עתידית. הטכנולוגיה של מג'יק מפשטת את המורכבות באמצעות ביצוע חלוקה אוטומטית בין רכיבי השרת והלקוח. התמיכה במטה-דטה בסביבה הטבעית של כל הפלטפורמות הנזכרות לעיל, הופכת כל פרויקט מבוסס מג'יק להשקעה עם מוכנות לעתיד.

צרו איתנו קשר!